Аб утварэнні ўчастковых камісій па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

Рашэнне раённага выканаўчага камітэта № 679 ад 2 лістапада 2010 года
Разгледзеўшы пратаколы кіруючых органаў раённых грамадскіх аб’яднанняў і пярвічных арганізацый палітычнай партыі і грамадскіх аб’яднанняў, пратаколы працоўных калектываў, заявы грамадзян аб вылучэнні прадстаўнікоў у склад участковых камісій па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь, і ў адпаведнасці з артыкуламі 34 і 35 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь Карэліцкі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:
1. Устанавіць наступны колькасны склад участковых камісій па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь у залежнасці ад колькасці выбаршчыкаў, пражываючых на тэрыторыі ўчастка для галасавання:
участак для галасавання № 1 — 19 чалавек
участак для галасавання № 2 — 19 чалавек
участак для галасавання № 3 — 5 чалавек
участак для галасавання № 4 — 19 чалавек
участак для галасавання № 5 — 13 чалавек
участак для галасавання № 6 — 13 чалавек
участак для галасавання № 7 — 13 чалавек
участак для галасавання № 8 — 13 чалавек
участак для галасавання № 9 — 13 чалавек
участак для галасавання № 10 — 11 чалавек
участак для галасавання № 11 — 11 чалавек
участак для галасавання № 12 — 11 чалавек
участак для галасавання № 13 — 17 чалавек
участак для галасавання № 14 — 9 чалавек
участак для галасавання № 15 — 9 чалавек
участак для галасавання № 16 — 19 чалавек
участак для галасавання № 17 — 5 чалавек
участак для галасавання № 18 — 13 чалавек
участак для галасавання № 19 — 11 чалавек
участак для галасавання № 20 — 11 чалавек
участак для галасавання № 21 — 13 чалавек
участак для галасавання № 22 — 11 чалавек
участак для галасавання № 23 — 11чалавек
участак для галасавання № 24 — 11 чалавек
участак для галасавання № 25 — 9 чалавек
участак для галасавання № 26 — 9 чалавек
участак для галасавання № 27 — 19 чалавек
2. Утварыць участковыя камісіі па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь у наступным складзе:
Участак для галасавання № 1
Базар Вольга Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Бурак Ігар Ігаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Бычко Генадзій Паўлавіч, вылучаны сходам Карэліцкай раённай арганізацыі Камуністычнай партыі Беларусі;
Грамыка Святлана Мікалаеўна, вылучана прафсаюзным камітэтам Карэліцкага раённага вузла паштовай сувязі Беларускага прафесійнага саюза работнікаў сувязі;
Гурэцкая Наталля Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Гоцка Наталля Сцяпанаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;
Дзянькевіч Ларыса Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Дрозд Марына Аляксандраўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;
Жылюс Анжэла Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Забродская Рэгіна Аляксандраўна, вылучана пашыраным пасяджэннем савета Карэліцкай раённай арганізацыі рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;
Козел Таццяна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Кохан Жанна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Лагута Ірына Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Моніч Ніна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Рахманковіч Людміла Уладзіміраўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;
Саўко Наталія Аляксандраўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;
Семіш Іван Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Траццякевіч Уладзімір Мечыслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Чэбатарэвіч Віктар Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 2 г. п. Карэлічы”, тэлефон 2-22-56.
Участак для галасавАння № 2
Алфёрава Кацярына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Батура Ала Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Біба Ала Паўлаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;   
Дарашэнка Іван Іванавіч, вылучаны пашыраным пасяджэннем савета Карэліцкай раённай арганізацыі рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;
Дз’якаў Алег Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;   
Карповіч Тамара Іванаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;
Лапата Інеса Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;   
Малышава Ірына Казіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Місевіч Алена Паўлаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;
Палуносік Галіна Міхайлаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;
Свірыд Ганна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;   
Сіўко Валянціна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Угрын Сяргей Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;    Шарэцкая Алена Пятроўна, вылучана пленумам праўлення Карэліцкага раённага савета жанчын грамадскага аб’яднання “Беларускі Саюз жанчын”;
Шарэцкі Андрэй Георгіевіч, вылучаны пленумам Карэліцкага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;
Шыран Дзмітрый Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Шымка Святлана Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Фурс Наталля Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Юрчык Алена Віктараўна, вылучана прафсаюзным камітэтам Карэліцкага раённага вузла паштовай сувязі Беларускага прафесійнага саюза работнікаў сувязі.   
Камісія размяшчаецца ў памяшканні раённага Дома культуры, тэлефон 2-18-99.
Участак для галасавання № 3
Бязмен Валянціна Рыгораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;   
Кароль Тамара Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Скварада Данута Аляксандраўна, вылучана пашыраным пасяджэннем савета Карэліцкай раённай арганізацыі рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;
Паканечная Ларыса Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Шабан Анатоль Аркадзьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
Камісія размяшчаецца ў памяшканні Карэліцкай цэнтральнай раённай бальніцы, тэлефон 2-21-53.
Участак для галасавання № 4
Арабей Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Брынкевіч Сяргей Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Важанава Святлана Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Гавака Іван Пятровіч, вылучаны пленумам Карэліцкага раённага  камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;
Гавака Мікалай Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Герман Алена Пятроўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;
Дзяшкевіч Ганна Сцяпанаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Дзядуль Таццяна Вячаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Есьман Наталля Канстанцінаўна, вылучана пленумам праўлення Карэліцкага раённага савета жанчын грамадскага аб’яднання “Беларускі Саюз жанчын”;
Качан Міхаіл Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Ложачнік Вольга Барысаўна, вылучана пленумам Карэліцкага камітэта Беларускага  прафесійнага саюза работнікаў культуры;
Малый Мікалай Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Напорка Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Напорка Ганна Браніславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Раковіч Эдуард Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Рахманько Таццяна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Турок Таццяна Міхайлаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;
Шэўка Наталія Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Шыш Зінаіда Іванаўна, вылучана пашыраным пасяджэннем савета Карэліцкай раённай арганізацыі рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.   
Камісія размяшчаецца ў памяшканні Красненскага цэнтральнага сельскага Дома культуры, тэлефон 25-2-71.
Участак для галасавання № 5
Бабко Таццяна Аляксандраўна, вылучана пленумам праўлення Карэліцкага раённага савета жанчын грамадскага аб’яднання “Беларускі Саюз жанчын”;
Батура Алена Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Бязмен Наталля Мікалаеўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;
Іваноўская Вольга Яфімаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Карповіч Васілій Васільевіч, вылучаны пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;
Кохан Манефа Яфімаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;
Кохан Фёдар Адамавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Кохан Дзмітрый Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Лейка Аляксандр Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Ліпская Тамара Антонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Мінько Віктар Іванавіч, вылучаны пленумам Карэліцкага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;
Трафімчык Вячаслаў Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Штэнік Людміла Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
Камісія размяшчаецца ў памяшканні Тудараўскага сельскага клуба-бібліятэкі, тэлефон 3-11-56.
Участак для галасавання № 6
Багель Людміла Аляксандраўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;
Бірук Ірына Пятроўна, вылучана прафсаюзным камітэтам Карэліцкага раённага вузла паштовай сувязі Беларускага прафесійнага саюза работнікаў сувязі;   
Гаўрылка Надзея Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Гаўрылка Міхаіл Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Крывіцкая Людміла Іванаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;
Лапата Анатолій Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Німяровіч Валянціна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;     
Фалейчык Іван Іванавіч, вылучаны пленумам Карэліцкага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;
Фурс Валянціна Аляксандраўна, вылучана пленумам праўлення Карэліцкага раённага савета жанчын грамадскага аб’яднання “Беларускі Саюз жанчын”;
Чычкан Васілій Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Чубрык Валерый Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Чубрык Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Шульц Марыя Уладзіміраўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.
Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі “Дальнаруцкая базавая агульнаадукацыйная школа”, тэлефон 35-4-44.
Участак для галасавання № 7
Абрамовіч Таццяна Мікалаеўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;
Аколаў Вячаслаў Карлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Барысевіч Вольга Лук’янаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;
Лазарчык Таццяна Міхайлаўна, вылучана пашыраным пасяджэннем савета Карэліцкай раённай арганізацыі рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;
Мяць Вячаслаў Мечыслававіч, вылучаны пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;
Пашкевіч Таццяна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Сасімовіч Іосіф Баляслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Стасевіч Вольга Расціславаўна, вылучана пленумам праўлення Карэліцкага раённага савета жанчын грамадскага аб’яднання “Беларускі Саюз жанчын”;
Савонь Валянціна Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Тур Сяргей Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Цеслік Уладзімір Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Хадарожа Сяргей Тэадоравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Чашэйка Баляслаў Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.
Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі “Варанчанская сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, тэлефон 27-4-83.   
Участак для галасавання № 8
Арцюх Аляксандр Аляксандравіч, вылучаны пленумам Карэліцкага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;
Ардзюк Ніна Іосіфаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Баяронак Алена Валянцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Бязняк Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Гурыновіч Валерый Георгіевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Зіневіч Галіна Дзмітрыеўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;
Зусько Зоя Дзмітрыеўна, вылучана пленумам праўлення Карэліцкага раённага савета жанчын грамадскага аб’яднання “Беларускі Саюз жанчын”;
Коцік Аляксандр Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Казарэз Уладзімір Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;
Лось Людміла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Маліноўская Ала Міхайлаўна, вылучана пленумам Карэліцкага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Старшыня раённага выканаўчага камітэта                       В.  Л. Шайбак.
Кіраўнік спраў раённага выканаўчага камітэта                 С.  Я. Трыбуць.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.